SMS kreditas telefonu

SMS kreditas telefonu

SMS kreditas – puiki galimybė pasiskolinti pinigų esant bet kurioje vietoje, kur tik veikia Jūsų mobilaus ryšio telefonas. Tačiau apie tokią skolinimosi galimybę žino toli gražu ne kiekvienas žmogus, net ir aktyviai besiskolinantis iš įvairių kreditų bendrovių.

Skolintis telefono pagalba itin patogu tuomet, kai pinigų pritrūksta kelionėje ar išvykus laikinam darbui ten, kur nėra interneto ar kreditų bendrovių. Tokiose situacijose SMS kreditai telefonu labai vertinami, o vėliau netgi naudojami ir namuose, nors ir būtų galimybė pasiskolinti kitomis priemonėmis. Taigi, galima teigti, kad SMS kreditas yra patogesnis už kitus, šiuo metu įprastais atrodančius, skolinimosi būdus.

Palankūs SMS kreditai telefonu

Be kita ko, SMS kreditas telefonu neretai siūlomas ir palankesnėmis sąlygomis nei kiti kreditavimo tipai. Pavyzdžiui, kreditas suteikiamas per trumpesnį laiką ar Jūsų naudai pakoreguojamos palūkanos. Tokių akcijų tikslas – pritraukti žmones skolintis pačiais patogiausiais būdais. Tačiau verta atminti, kad skolintis SMS žinutėmis reikia apdairiai, vos viena žinutė ir Jūs jau galite būti skolingas.

Siekiant užtikrinti aukščiausio lygio saugumą SMS kreditas yra suteikiamas tik tuo atveju, jei žinutė su tam tikru kodu, suma ir laikotarpiu atsiunčiama iš numerio, kuris yra susietas su Jūsų kredito bendrovės prisijungimu. Be abejo, savo numerį galite pasikeisti, tačiau keisdami numerį itin dažnai galite sukelti įtarimą bendrovei, todėl nenustebkite, jei kelintą kartą pakeitus telefono numerį sulauksite skambučio iš kreditų bendrovės.

SMS kreditas ir kreditai internetu

SMS kreditas, kaip kreditas internetu, yra visiškai saugus, kadangi pinigai pervedami į Jūsų banko sąskaitą. Net jei ir norėtumėte, kad pinigai būtų pervesti į Jūsų draugo, kolegos ar net giminaičio banko sąskaitą, tai neišdegs. Būtent dėl saugumo, kad sukčiai, pavogę Jūsų telefoną ar kitaip prieidami prie galimybės iš jo siųsti SMS žinutę, negalėtų pasiskolinti pinigų tiesiai į savo sąskaitą.

O jei manote, kad SMS kreditai Jums visiškai nereikalingi ir artimiausiu metu tikrai neketinate tokiu būdu skolintis? Savo kredito bendrovės puslapyje, kur prisijungiate norėdami sekti savo skolinimąsi, grąžinimus ir kitą informaciją, rasite galimybę aktyvuoti arba deaktyvuoti SMS kredito galimybę. Taigi, galėsite būti ramūs, kad netyčia trumposios žinutės pagalba niekas Jūsų vardu (net ir Jūs pats) nepasiskolins pinigų, kuriuos tektų grąžinti.

Naudingas SMS kreditas telefonu?

SMS kreditai telefonu suteikia daugybę naudingų dalykų, nuo patogumo ir paprastumo iki geresnių sąlygų, tačiau norėdami, kad skolinimasis žinute būtų naudingas, turėtumėte elgtis atsakingai, paisyti visų kreditų bendrovės reikalavimų ir rekomendacijų, kadangi tik Jūs pats galite garantuoti saugumą. Taip pat, turėtumėte nepervertinti savo galimybių grąžinti paskolą, kad vėliau netektų gailėtis dėl pasiskolintų pinigų.