Vartojimo paskola kreditas

Vartojimo kreditas

Dažnai galima išgirsti klausimą, kuo skiriasi vartojimo kreditas ir greitieji kreditai. Pagrindinis skirtumas galėtų būti pasiskolinamos sumos dydis, tačiau neretai skiriasi ir laikas, per kurį suteikiamas kreditavimo atsakymas.

Vartojimo kreditas, skirtingai nei trumpalaikės paskolos ar greitieji kreditai, suteikia galimybę pasiskolinti pakankamai didelę sumą pinigų ilgesniam laiko tarpui (nuo kelių mėnesių iki kelerių metų). Taigi, gaudami didesnę sumą pinigų ilgesniam periodui Jūs galėsite įsigyti brangesnį pirkinį, kurio mėnesinės įmokos slėgs nelabiau nei slėgtų pasiskolinus mažesnę sumą keliems mėnesiams. Be to, vartojimo kreditas įprastai suteikiamas ir kiek mažesnėmis palūkanomis nei greitieji kreditai, taigi, du zuikiai vienu šūviu.

Vartojimo paskola ir kreditas

Vartojimo kreditas gali būti panaudotas ne tik vartojimo prekių įsigijimui, bet taip pat ir tokiems pirkiniams kaip automobilis ar net nekilnojamas turtas. Ypač jei butą ar namą turite, tačiau norite įsigyti kiek netradicinį pirkinį – sodo sklypą, garažą ar kažką panašaus. Dažnai vartojimo kredito pilnai užtenka tokiems pirkiniams, o nekilnojamo turto paskola ne visuomet suteikiama. Taigi, tai bene geriausia išeitis.

Dažnai vartojimo kreditas gelbsti ir prieš žiemą. Ypač tiems, kurie turi įsigyti malkų ar kito kuro savo namo šildymui. Įsigyti iš savo turimų lėšų nėra taip lengva, kadangi įprastai rūpinamasi kuru visam šaltajam sezonui, o vėliau per laiką kreditas išmokamas. Juk vasara daug mažiau išlaidų, o individualių namų gyventojai gali papildomų pajamų gauti ir iš kieme augančių daržovių, vaisių ar greta esančių miško gėrybių. Taigi, atiduoti vartojimo kreditą nėra labai sunku.

Vartojimo paskolos Jums

Šiuo metu vartojimo kreditas nėra tas pats, kas greitosios paskolos visą parą. Tai visai kitokia paskolos rūšis, tad jei Jums reikia pinigų atskirkite šiuos du dalykus ir pasirinkite tą, kuris Jums atrodo priimtinesnis konkrečioje situacijoje. Be to, atkreipkite dėmesį ir į tai, kad greitųjų kreditų bendrovės taip pat gali siūlyti ir vartojimo kreditą, ilgalaikes paskolas ar net specializuotus kreditus, pavyzdžiui transporto priemonės ar nekilnojamo turto įsigijimui.

Kuomet išsirinksite ir nuspręsite, kuris vartojimo kreditas Jums yra tinkamiausias nepamirškite laiku mokėti įmokų, palūkanų. Tai užtikrins Jums nepriekaištingą Jūsų kredito istoriją ir pirkinys teiks daug didesnį malonumą nei turintiems problemų dėl mokumo.